Nádherný byt 3+1 na překrásném malebném místě

Nádherný, prostorný a slunný byt v malebném prostředí uprostřed zeleně v lukrativní části města Bučovice.

Byt je dispozičně velmi dobře řešený – se vstupy do každého pokoje zvlášť, se samostatnou šatnou, dvěma lodžiemi vhodnými k posezení, velkými pokoji, kuchyní a jídelnou a s prostorným sklepem – dispozičně řešený jako 3+1, o celkové podlahové užitné ploše luxusních cca 84 m2.

Přesné rozměry jsou:
Pokoj 20,20m2
Pokoj 16m2
Pokoj 11,90m2
Kuchyň 11,90m2
Šatna 1,60m2
Koupelna 2,70m2
Wc 1m2
Chodba (foyer) 6,40m2
Lodžie 2x celkem 4,40m2 (vnitřní plocha lodžií)
Sklep 7,90m2

Byt se nachází ve IV.NP.
Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost: Škola, školka, lékař, pošta, dětská hřiště, obchody, parky a mnoho dalšího.
V bytě je na chodbě a v kuchyni nová dlažba, v pokojích jsou kvalitní lakované krásné parkety, dále nová plastová okna, nové lodžie, součástí bytu zůstává kuchyňská linka.
Byt je krásný a vhodný k okamžitému nastěhování, případné modernizace, či rekonstrukce si už můžete provést dle vlastních představ.
Byt se nachází ve zrevitalizovaném zatepleném domě.
Rozhodně doporučujeme prohlídku. Moc krásné prostředí na bydlení. Neváhejte.
Pro více informací, či domluvení prohlídky, kontaktujte telefonicky přímo makléře.

Financování rádi zdarma zajistíme prostřednictvím zkušeného finančního poradce, možnost výběru z mnoha bankovních domů.

Poznámka k ceně:

Uvedená cena je bez provize realitní kanceláře, která činí pouhých 59.000,-Kč včetně DPH (k jednání) a obsahuje kompletní realitní a právní služby včetně kupních smluv a právního dohledu.
Naše společnost Vám zajistí kompletní právní služby, včetně kupních a depozitních smluv a plného právního dohledu, financování kupované nemovitosti až do 100%, přepisy dodavatelů energií, jednání s úřady, možnost zajištění daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti, jednání s katastrálním úřadem, poradenství, případně také inspekci nemovitosti a znalecký posudek za zvýhodněnou cenu – a mnoho dalšího.

RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Prezentované informace byly získány v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Byt

  • Budova: Cihlová 
  • Plocha bytu: 72 m2 

Cena

  • Cena: 2 099 000,-Kč 

Other

  • Typ nabídky: Prodej 
  • Adresa: Bučovice 
  • Pokojů:
  • Kuchyně:
  • Místo: 685 01 Bučovice, Česko 
  • Vlastnictví: Osobní vlastnictví 
  • PENB: