Nabídka práce / kariéra

Úspěšně se rozvíjíme!  Proto rádi přijmeme do našeho týmu realtního makléře / makléřku.
REALITNÍ MAKLÉŘ / MAKLÉŘKA (nabízíme možnost výhradního zastoupení ve svěřeném regionu)

Náplň práce:

  • samostatné řízení obchodních aktivit realitního trhu
  • možnost vybudování regionální pobočky v daném regionu, podílení se na rozvoji firmy v kraji
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • obsluha smluvních klientů,realizace zakázek
  • koordinace aktivit asistentky, advokáta a dalších

Úspěšným uchazečům nabízíme:

  • Spravedlivý podíl na provizi (bez omezení shora)
  • Možná fixní odměna pro období prvních měsíců
  • Korektní, slušné a přímé jednání
  • Dostatečný prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních myšlenek
  • Zázemí úspěšné, rostoucí firmy s jasnou strategií a unikátním know-how
  • Profesionální podporu (efektivní propagace, právní služby, informační systém ..)
  • Mobilní telefon, fotoaparát, notebook

Od uchazečů očekáváme:

  • Komunikační schopnosti a obchodního ducha
  • Aktivní a zodpovědný přístup s „tahem na branku“
  • Bezúhonnost, loajalitu, slušnost a poctivost
  • Zkušenosti z oboru realit nebo obchodní činnosti výhodou

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání

Typ nabídky

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Typ nabídky

Upřesnit

m2
m2

Máte otázku?